Nasi dwaj czwartoklasiści wyróżnieni w XIII edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego Dom Moich Marzeń – Przygoda z architekturą

Miło nam poinformować o sukcesie naszych czwartoklasistów: Tymoteusza Tofila z kl. 4a i Huberta Stelmacha z kl. 4c, którzy otrzymali wyróżnienia w XIII edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego „Dom Moich Marzeń” – Przygoda z architekturą.

17 stycznia 2024 roku o godz. 11:00 w siedzibie Podkarpackiej Okręgowej Izby Architektów w Rzeszowie odbyło się rozdanie nagród. Chłopcy otrzymali między innymi kalendarze na 2024r., w którym zamieszczone są ich prace. Wyróżnienie uczniów jest efektem ich pracy w ramach projektu architektonicznego, w którym czwartoklasiści naszej szkoły biorą udział kolejny rok z rzędu. W październiku, odbyły się zajęcia z architektem, które stały się inspiracją do wykonania ciekawych prac konkursowych – domu swoich marzeń.

Wszystkim biorącym udział w konkursie dziękujemy. Gratulujemy wyróżnionym chłopcom i życzymy dalszych twórczych sukcesów!

Ewa Bajek