Bajek Ewa- plastyka, współorganizator procesu kształcenia ucznia niepełnosprawnego, rewalidacja
Bajek Andrzej- wiedza o społeczeństwie
Chylińska Bożena- w-f, świetlica
Ciepielowska Ewa- nauczanie zintegrowane
Dąbek Anna- doradztwo zawodowe
De Ville Piotrowska Ewa- nauczanie zintegrowane
Dudek Daria- wychowanie przedszkolne
Dudek Klaudia- wychowanie przedszkolne
Dybka Anna- fizyka
Filiks Barbara- j. polski
Gancarz Barbara- biblioteka
Jackowicz Aleksandra- rewalidacja
ks. Jurek Wiesław - religia
Karkut Urszula- wicedyrektor, matematyka, technika
Kasperek Ewa- j. polski, socjoterapia
Kijak Beata - wf
ks. Kochmański Adam - religia
Kosz Bogusław - historia, technika, świetlica
Kotuła Maria- świetlica
Kozak Katarzyna- wychowanie przedszkolne, rewalidacja
Krawiec Izabela- wychowanie przedszkolne
Kruczkowska Ewa -  współorganizator procesu kształcenia ucznia niepełnosprawnego, rewalidacja
Krygier Zofia- nauczanie zintegrowane
Kuciapa Anita - biologia, współorganizator procesu kształcenia ucznia niepełnosprawnego, rewalidacja
Kwiecińska Małgorzata- psycholog
Kwolek Anna-  wychowanie przedszkolne
Łojek Joanna- j. hiszpański
Marchut Małgorzata- j. polski
Madej Katarzyna- j. angielski
Mierzwa Barbara- j. angielski
ks. Nawrot Łukasz - religia
Piędel Monika- nauczanie zintegrowane, rewalidacja
Porcja Beata- pedagog, wdż, rewalidacja
Pracoń Anna- nauczanie zintegrowane
Rzucidło Henryk- muzyka
Słomiana Maria- j. angielski
Stelmach Alicja- wicedyrektor, współorganizator procesu kształcenia ucznia niepełnosprawnego, rewalidacja
Szarek Jolanta - matematyka
Szarek Katarzyna- rewalidacja, współorganizator procesu kształcenia ucznia niepełnosprawnego
Śnieżek Beata- informatyka
Tabor Grażyna - chemia, edukacja dla bezpieczeństwa
Waniewska Elżbieta- nauczanie zintegrowane
Warchoł Piotr - wychowanie fizyczne
Warchoł Elżbieta- nauczanie zintegrowane
Wojtaś Piotr- przyroda, geografia
Wór Małgorzata- wychowanie przedszkolne
Zielińska Aneta- j. niemiecki, współorganizator procesu kształcenia ucznia niepełnosprawnego, rewalidacja
Żurawicz Ewelina -wychowanie przedszkolne
Zybura Grażyna- matematyka
Żółkoś Barbara- świetlica