Rok szkolny 2023/2024

Grupa Bystrzaki liczy 25 dzieci – 10 dziewczynek i 15 chłopców. Jest to grupa mieszana, do której uczęszcza czterech 4-latków, trzynastu 5-latków oraz ośmioro 6-latków. Wychowawcą jest Pani Aneta Nowakowska, drugim nauczycielem Klaudia Dudek, a niezastąpioną pomocą Pani Magdalena Puk. Dzieci są pogodne, ciekawe świata, aktywne i bardzo kreatywne. Starsze dzieci wykazują się ogromną opiekuńczością wobec młodszych przedszkolaków, a czterolatki chętnie uczą się od starszaków. Każdego dnia Bystrzaki chętnie uczestniczą w zajęciach dydaktycznych oraz dodatkowych, a w wolnym czasie wspaniale bawią się w kącikach zainteresowań. W tym roku szkolnym zrealizujemy Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Z darami natury świat nie jest ponury”, „Kubusiowi Przyjaciele Natury” oraz „Czyściochowe Przedszkole”. Grupa ta jest bardzo energiczna i chętnie uczestniczy we wszystkich zajęciach dodatkowych, dzięki czemu dzieci pobudzają swoją kreatywność i pomysłowość.