Rok szkolny: 2023/2024

Krasnoludki to grupa 3 i 4 latki. Grupa liczy 25 dzieci, wśród których jest 8 dziewczynek i 17 chłopców w tym dwoje dzieci w wieku 4 lat. Wychowawcą grupy jest Pani Daria Dudek natomiast drugim nauczycielem Pani Anna Siembida-Gil. Dzieci są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno podczas zabaw jak i zajęć. Krasnoludki bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Starają się być samodzielne, koleżeńskie i przestrzegać zasad zgodnego funkcjonowania w grupie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. Dzieci uczestniczą w zajęciach: z języka angielskiego, religii, rytmiki oraz logopedycznych. Po aktywnie spędzonym przedpołudniu maluchy odpoczywają na leżakach słuchając relaksacyjnej muzyki. W tym roku szkolnym realizowane będą w grupie dwa projekty ,,Gramy zmysłami" i ,,Paluszkowe Rozśpiewanki". Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostają wszystkim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.

Rok szkolny: 2022/2023

Krasnoludki to najmłodsza grupa 3-4 latków. Grupa liczy 22 dzieci, wśród których jest 13 dziewczynek i 9 chłopców. Wychowawcą jest Pani Izabela Krawiec, drugi nauczyciel to Pani Klaudia Dudek. Dzieci aktywnie uczestniczą w zajęciach z edukacji przedszkolnej oraz w zajęciach dodatkowych: z języka angielskiego, religii, rytmiki oraz logopedycznych. Krasnoludki na nudę nie narzekają, od samego rana, tańczą i śpiewają. Gdy każdy śniadanko spałaszuje, farbami maluje, kredkami rysuje. Krasnoludki chętnie bajek wysłuchają, świat książek wręcz uwielbiają. Wychodzą na spacery, gdy sprzyja pogoda. Zachwyca Przedszkolaki piękna przyroda. Po podwieczorku cicho odpoczywają, by odkrywać świat sił nabierają.

Rok szkolny: 2021/2022

Najmłodsze w przedszkolu 3 –latki to grupa Krasnoludków. Grupa liczy 24 dzieci, wśród których jest 10 dziewczynek i 14 chłopców. Wychowawcą grupy jest Pani Małgorzata Wór, a niezastąpioną pomocą Pani Katarzyna Smoleń. Wychowankowie codziennie rano pełni energii przekraczają próg sali i z wielkim zainteresowaniem podejmują wszelkie aktywności ruchowe, dydaktyczne oraz artystyczne. Zawsze ze śpiewem na ustach podążają w pociągu i głośno zaznaczają swoją obecność w przedszkolu. Dzieci uczestniczą w zajęciach: z języka angielskiego, religii, rytmiki oraz logopedycznych. Po aktywnie spędzonym przedpołudniu maluchy odpoczywają na leżakach słuchając relaksacyjnej muzyki. Każdy dzień jest pełen nowych wyzwań i doświadczeń, a nauka zasad współżycia w grupie, samodzielności i kształtowania codziennych nawyków higienicznych przychodzi z łatwością.