Uczniowie klasy 4 a uczestniczyli w warsztatach kreatywnego tworzenia stroików świątecznych. Zajęcia odbyły się w szkole, 14 grudnia. Podczas zajęć wszyscy aktywnie włączyli się w działania i zmierzyli się ze swoimi zdolnościami artystycznymi. Warto podkreślić, że uczniowie wykonywali ozdoby samodzielnie pod czujnym okiem pani Agaty Sekulskiej - pomysłodawczyni tego projektu oraz pań Magdaleny Dul, Andżeliki Kani i Marzeny Smycz, które z ogromną cierpliwością pomagały i chętnie dzieliły się swoimi pomysłami na ozdobienie oraz umiejętnościami wykonywania zadania. Dzieci były bardzo twórcze, powstało 11 oryginalnych stroików. Warsztaty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i były wspaniałą okazją do wspólnego kreatywnego spędzania czasu w gronie koleżanek i kolegów.

Anna Dybka