„ Za trud, za serce, za uśmiech…”

To słowa, które towarzyszyły nam w tym roku szkolnym podczas pożegnania uczniów klas ósmych. Było uroczyście z odrobiną wspomnień, ale też żartów ze szkolnych zeszytów. Pięknie wybrzmiały z ust uczniów słowa: „PRZEPRASZAMY” i „DZIĘKUJEMY”, skierowane do swoich pedagogów, przeplecione montażem słowno-muzycznym. Piosenki dopełniły dzieła pożegnania szkoły przez młodzież, przed którą nowe wyzwania w nowych szkołach. Absolwenci podarowali dyrekcji pamiątkowe tablo. Wiele miłych słów do pedagogów skierowali także rodzice. Wyróżnieni i nagrodzeni ósmoklasiści otrzymali świadectwa, dyplomy i nagrody z rąk pani dyrektor Danuty Gorczycy i wychowawców.

Było miło, dostojnie, z odrobiną nostalgii i wspomnień. Uroczystość dopełniły, pełne wzruszeń, spotkania z wychowawcami w klasach. Nasi absolwenci pożegnali swoją szkołę, pozostawiając w niej garść wspomnień, do których zawsze mogą powrócić...

Wychowawcy klas ósmych