Dnia 4 września w naszej szkole miała miejsce uroczysta inauguracja roku szkolnego 2023/2024. Swoją obecnością zaszczycili naszą placówkę: pani Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego - Ewa Draus, a także pan Burmistrz Gminy i Miasta Nisko - Waldemar Ślusarczyk. Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego uczniowie zaprezentowali piękny montaż słowno-muzyczny przygotowany przez: panie: Małgorzatę Marchut, Barbarę Filiks, Monikę Piędel oraz pana Henryka Rzucidłę. Piękną dekorację wykonała pani Ewa Bajek, przy pomocy pań: Eweliny Żurawicz i Katarzyny Kozak. Na widowni, oprócz uczniów i nauczycieli, zasiedli także rodzice naszych wspaniałych uczniów. Miejmy nadzieję, że ten nowy rok przyniesie ze sobą wiele radości. Wszystkim z serca życzymy wytrwałości i wielu sukcesów.