1 czerwca 2023r. o godz. 11.30, podczas wydarzenia „Dzień Dziecka – Miasteczko Innowacji” zorganizowanego przez Niżańskie Centrum Kultury „Sokół”, na Placu Wolności w Nisku, nasi uczniowie odebrali nagrody za prace w Miejsko - Gminnym Konkursie Plastycznym „Nisko przyszłości” z rąk Waldemara Ślusarczyka Burmistrza Gminy i Miasta Nisko oraz Radosława Maziarza Dyrektora NCK „Sokół”. 
III miejsce otrzymała Matylda Słapczyńska z kl. 4b, wyróżnienia natomiast Alan Młynarski z kl. 4b i Gabriela Gumiela-Wiśniewska z kl. 7b
Tematem prac konkursowych było plastyczne przedstawienie Niska za 100 lat. Uczniowie naszej szkoły, którzy licznie wzięli udział w konkursie, wykazali się niezwykłą kreatywnością. Dzięki ich wizjom artystycznym można było przenieść się w czasie.   
Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie dziękujemy i gratulujemy nagrodzonej Matyldzie oraz wyróżnionym: Gabrysi i Alanowi. 
 
Życzymy dalszych sukcesów i rozwijania twórczej pasji!
Ewa Bajek
 
Link do strony z wynikami konkursu
 
Link do strony z wydarzenia „Dzień Dziecka – Miasteczko Innowacji”
 
Link do zdjęć z rozdania nagród