Szanowni Państwo!

W obliczu ogromu tragedii jakie mają miejsce za naszą wschodnią granicą, nie chcąc pozostać obojętnymi na wielką krzywdę ludzką, pragniemy włączyć się w akcję pomocy dla Ukrainy. Pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Nisko Waldemara Ślusarczyka, Sztab WOŚP NISKO organizuje zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla uchodźców wojennych. Pragniemy, aby w miarę możliwości cała społeczność naszej szkoły włączyła się w tę akcję.

Już od poniedziałku uczniowie mogą przynosić potrzebne dary i przekazywać je do wychowawców klas i grup przedszkolnych lub bezpośrednio do opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Nie pozostańmy obojętni.

Samorząd Uczniowski

Plakaty pozytywnych emocji- Polska i Ukraina wykonane podczas lekcji informatyki klas 4-8