sztab_Nisko.jpg

W niedzielę 30 stycznia WOŚP będzie grała po raz 30. Tegoroczne hasło WOŚP brzmi: GRAMY DLA OKULISTYKI DZIECIĘCEJ . Wolontariusze z naszej szkoły, jak w latach poprzednich, na terenie miasta będą zbierać datki do puszek. W tym roku zebrane pieniądze będą przeznaczone na okulistykę dziecięcą. Zachęcamy całą społeczność szkolną do udziału w akcji poprzez wsparcie finansowe oraz zaangażowanie się w działania proponowane przez SZTAB NISKO w PSP nr 1 w Nisku.

Wszystkich zachęcamy do udziału w licytacji, która odbędzie się w Szkole Podstawowej nr1 w Nisku o godz. 16.00 oraz 18.00 podczas której będą licytowane plakaty wykonane przez przedszkolaków z naszej szkoły z grup: Tropiciele, Odkrywcy i Poszukiwacze Skarbów.