Było pięknie!

29 maja 2026 r. w restauracji „Złote Pióro” odbył się komers. Ten wyjątkowy bal rozpoczął uroczysty polonez w wykonaniu uczniów klas ósmych szkoły podstawowej. Na widowni nie zabrakło rodziców, nauczycieli, rodzeństwa i kolegów. W wyjątkowej scenerii, wśród dumnych rodziców i wzruszonych nauczycieli: „Szły pary po parach hucznie i wesoło”.

Uczniowie przygotowali również artystyczną niespodziankę. Były oklaski, radość, poczucie dumy, a w niejednym oku zakręciła się łza, łza wzruszenia. Wyglądali pięknie! Za chwilę świadectwa, nowe szkoły, nowi nauczyciele. Życie będzie stawiało przed nimi nowe wyzwania. Za tę chwilę wzruszeń dziękujemy, a w przyszłości życzymy powodzenia.

Wychowawcy klas ósmych