Gminny Punkt Spisowy nad Zalewem Podwolina

Odsłony: 484

OGŁOSZENIE BURMISTRZA GMINY I MIASTA NISKO

    W związku z trwającym Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021, Burmistrz Gminy i Miasta Nisko zawiadamia mieszkańców, że w dniu 11 lipca br. (niedziela)  w trakcie otwarcia kompleksu rekreacyjnego ZALEW „PODWOLINA” w Nisku  w godzinach od 13.00 do 18.00  w budynku Klubu Sportowego Podwolina (obok stadionu sportowego) zostanie uruchomiony Gminny Punkt Spisowy (GPS), w którym pracownicy Urzędu Statystycznego w Rzeszowie oraz Urzędu Gminy i Miasta w Nisku, będą pomagali w wypełnieniu ankiet spisowych.

Do wypełnienia formularza spisowego niezbędne będą numery PESEL wszystkich domowników!

Dla osób, które zgłoszą się  do Gminnego Punktu Spisowego celem dokonania spisu, przewidziane  są  upominki.