LAUREACI KONKURSÓW W GIMNAZJUM

Odsłony: 1823

 

Laureaci konkursów na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym

  Gimnazjum Nr 2 w Nisku

 

 

J. polski

Nazwa konkursu

Rok

Imię i nazwisko

Wynik

 

 

Konkurs przedmiotowy

z języka polskiego

 

 

 2007/2008

Katarzyna Laba

etap wojewódzki-udział

2010/2011 Katarzyna Drygaś
etap rejonowy-udział
Sylwia Nemeczek
Agnieszka Drygaś
Katarzyna Drygaś etap wojewódzki-finalistki
Agnieszka Drygaś
2011/2012 Agnieszka Drygaś etap wojewódzki- laureat
Agnieszka Borowiec etap wojewódzki- finalista
Dagmara Kotuła etap rejonowy-udział
2013/2014 Dagmara Czarnota etap wojewódzki- laureat

 

Polonistyczny Konkurs PANDA

konkurs ogólnopolski

2006/2007

Paula Kijak

9 miejsce w Polsce

 

2007/2008

Kinga Jastrzębska

7 miejsce w Polsce

Michał Kasperek

7 miejsce w Polsce

Katarzyna Laba

9 miejsce w Polsce

 

Polonistyczny Konkurs PINGWIN

konkurs ogólnopolski

 

 

2007/2008

Michał Kasperek 7 miejsce w Polsce
Kinga Seltenreich 7 miejsce w Polsce
2013/2014

 

Jan Kasperek

4 miejsce w Polsce

Dagmara Czarnota

10 miejsce w Polsce

2014/2015

Kinga Borowiec

Wyróżnienie

Dagmara Czarnota

Wyróżnienie


Polonistyczny Konkurs EDI

konkurs ogólnopolski

 


2008/2009

Michał Kasperek

7 miejsce w Polsce

       

 

 

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs  Humanistyczny
Omnibus

 

 

 

2012/2013

Agnieszka Borowiec

Wynik
bardzo dobry

Wiktoria Dubiel Wynik
bardzo dobry
Weronika Siustrzyk Wynik
bardzo dobry
Dagmara Czarnota Wynik
bardzo dobry
Maria Dycha Wynik
bardzo dobry
 

 

 

2013/2014

Kinga Borowiec Wynik
bardzo dobry
Kamil Kot Wynik
bardzo dobry
Marcin Łukasik Wynik
bardzo dobry
Dagmara Czarnota Wynik
bardzo dobry
Dominika Borowiec Wynik
bardzo dobry
Maria Dycha Wynik
bardzo dobry
Adrianna Klimasz Wynik
bardzo dobry
Paweł Piotrowski Wynik
bardzo dobry
Kinga Bielak Wynik
bardzo dobry
Agnieszka Fiołna Wynik
bardzo dobry
Jan Kasperek Wynik  dobry
Katarzyna Kowal Wynik dobry
Oliwia Marciniec Wynik  dobry
   

Krośnieński Konkurs Literacki – VII edycja

2006/2007

Izabela Lemke

Laureatka

 

Konkurs polonistyczny MULTITEST

konkurs ogólnopolski

 

 

2006/2007

 

Katarzyna Laba

Laureatka

Patryk Wrażeń

Laureat

Karolina Czyż

Wyróżnienie

Polonistyczny Konkurs ALFIK humanistyczny

konkurs ogólnopolski

 

 

2010/2011

Kinga Borowiec

Wynik dobry

Wiktoria Fronc

Wynik dobry

Matematyka 

Nazwa konkursu

Rok

Imię i nazwisko

Wynik

 

 

Międzynarodowy

Konkurs Matematyczny „Kangur”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2004/2005

Maciej   Piotrowski

Bardzo dobry

Tomasz Sawa

Wyróżnienie

2005/2006

Maciej   Piotrowski

Wyróżnienie

Katarzyna Laba

Bardzo dobry

2006/2007

 

Katarzyna Laba

Finalistka

Aleksandra Drygaś

Wyróżnienie

Maciej   Piotrowski

Wyróżnienie

2007/2008

Sabat Agnieszka

Wyróżnienie

Filip Wołoszyn

Wyróżnienie

Aleksandra Drygaś

Wyróżnienie

2009/2010

Katarzyna Ambroziak Wyróżnienie
Rafał Lebioda Wyróżnienie

2013/2014

 

 Kinga Borowiec

Wyróżnienie

Dagmara Czarnota

Wyróżnienie

 2014/2015 Dawid Podpora Wyróżnienie 

2015/2016

Adrian Gumiela

Wyróżnienie

Konkurs przedmiotowy

z matematyki

etap wojewódzki

2006/2007

 

Maciej Piotrowski

 

Finalista

       

Konkurs przedmiotowy

z matematyki

etap rejonowy

 

2011/2012 Sylwia Ortylewska udział
Rafał Lebioda udział

 

 

 

 

Konkurs Matematyczny „Alfik”

Konkurs Ogólnopolski

 

2005/2006

 

Maciej Piotrowski

4 miejsce

w województwie

 

2006/2007

 

Maciej Piotrowski

2 miejsce

w województwie

 

 

 

2007/2008

 

Daniel Zuziak 

6 - miejsce

w województwie

(dyplom -II lokaty)

 

Filip Wołoszyn

11 - miejsce

w województwie

(dyplom -II lokaty)

 

Aleksandra Drygaś

17- miejsce

w województwie

(dyplom -III lokaty)

 

 

 

 

Informatyka   

Nazwa konkursu

Rok

Imię i nazwisko

Wynik


Wojewódzki Konkurs Informatyczny

„Nauka z komputerem"

 

2005/2006

Agnieszka Kawa

Wyróżnienie

2006/2007

Łukasz Król

Wyróżnienie

2007/2008

Justyna Król

Wyróżnienie

2008/2009

Justyna Król

II miejsce

2009/2010

 

Karolina Drąg

Wyróżnienie

Paweł Sempruch

Wyróżnienie

 

2010/2011

Agnieszka Drygaś III miejsce
Agnieszka Borowiec Wyróżnienie
Karolina Drąg Wyróżnienie
Magdalena Drąg Wyróżnienie
2012/2013 Dagmara Czarnota III miejsce
Kinga Bielak
Wiktoria Jurkowska
Wyróżnienie
Natalia Sroka
2014/2015 Karolina Nowak I miejsce
Julia Kłosowska III miejsce
     

Konkurs przedmiotowy

z informatyki


etap wojewódzki

 

 

2006/2007

Maciej Piotrowski

Laureat

Arkadiusz Kalawski

Udział

Krzysztof Kwieciński

Udział

2007/2008

Krzysztof Kwieciński

Udział

       

Podkarpacki  Konkurs pn.:

"Witryna internetowa mojej szkoły"

w kategorii Gimnazja.

 

 

2008/2009

Anna Maślach

Agnieszka Sabat

Norbert Czarnota

 

 

Laureat

IX miejsce w woj.

2011/2012

Justyna Loryś
Izabela Wodzisz
Damian Czarnota

Wyróżnienie

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy

o Internecie
DialNet Masters (etap okręgowy-woj.)

 

2008/2009


Krzysztof Kwieciński
Bartłomiej Zieliński
Przemysław Rząd
Bartłomiej Czyż

 

 

IV miejsce w woj.

Wojewódzki Konkurs na prezentację multimedialną
 "Życie i działalność Janusza Korczaka" w Birczy

2012/2013

Dagmara Czarnota

II miejsce

Wiktoria Jurkowska

I miejsce

Wojewódzki konkurs na prezentację multimedialną  "Powstanie Styczniowe 150 lat później- zapomniani bohaterowie i miejsca pamięci" w Birczy

2013/2014

Natalia Sroka

II miejsce

Dagmara Czarnota

III miejsce

Półfinał Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie
DialNet Masters  (Lublin)

 

2008/2009


Krzysztof Kwieciński
Bartłomiej Zieliński
Przemysław Rząd
Bartłomiej Czyż

 

 

Udział

J. angielski 

Nazwa konkursu

Rok

Imię i nazwisko

Wynik

Konkurs przedmiotowy

z języka angielskiego

etap wojewódzki

2004/2005

Jacek Mierzwa

Finalista

2006/2007

Rita Dukaczewska

Udział

 

2007/2008

Paulina Słomiany

Udział

 

2012/2013

Agnieszka Borowiec

Agnieszka Drygaś

Patryk Marchut

 

 

Finalista

Konkurs przedmiotowy

z języka angielskiego

etap rejonowy

 

 

2011/2012

Agnieszka Borowiec Udział
Daria Dudek Udział

 I Powiatowym Konkursiezyków Obcych dla Gimnazjalistów

2014/2015 

 Marcin Łukasik

I miejsce 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy zzyka Angielskiego EDI Pingwin.

2014/2015 

Marcin Łukasik

Wyróżnienie

  J. niemiecki

Nazwa konkursu

Rok

Imię i nazwisko

Wynik

Powiatowy Konkurs z Języka Niemieckiego

2013/2014

Marcin Łukasik

II miejsce

 Konkurs przedmiotowy

z języka niemieckiego

etap wojewódzki

 

 

2007/2008

 

Patryk Wrażeń

 

Finalista

2014/2015 

Marcin Łukasik

Laureat

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy zzyka Niemieckiego EDI Pingwin. 2014/2015  Marcin Łukasik Laureat
V Powiatowy Konkurs J. Niemieckiego o tytuł "Najlepszego gimnazjalisty 2014". 2013/2014 Marcin Łukasik II miejsce

 

Język francuski

 Konkurs przedmiotowy

z języka francuskiego

etap wojewódzki

 

2015/2016 

 

 Nikoletta Bis

 

Finalista 

 

 

 

       
       
       

Fizyka 

Nazwa konkursu

Rok

Imię i nazwisko

Wynik

Konkurs przedmiotowy

z fizyki

etap wojewódzki

 

 

2006/2007

 

Marta Olejarz

 

Finalistka

 

Maciej Piotrowski

Laureat

Filip Wołoszyn

Udział

2007/2008

Filip Wołoszyn

Finalista

2008/2009 Krzysztof Kwieciński Finalista
2011/2012 Sylwia Nemeczek Finalista

 

 

 

 

Międzynarodowy Konkurs Fizyczny

„Poszukiwanie  talentów”

 

 

 

2004/2005

Dominika Fiołna

IV miejsce

w kraju

Marta Kośla

Finalistka

Elżbieta Graniczna

Finalistka

Justyna Marchut

Finalistka

 

 

 

 

2006/2007

Dominika Fiołna

V miejsce

w kraju

Elżbieta Graniczna

Finalistka

Justyna Marchut

Finalistka

Agnieszka Sabat

Finalistka

 

Kamil Chyliński

Odznaka

„Złoty Kwant”

 

 

2007/2008

Aleksandra Moskal

 

 

Odznaka

„Złoty Kwant”

 

Karolina Sudoł

Grzegorz Stankiewicz

Urszula Szałaj

Krzysztof Kwieciński

 

2012/2013

Kataryna Dąbek  

tytuł „Złoty Kwant”

Agnieszka Fiołna
Marcin Wójtowicz,
Agnieszka Drygaś
Dagmara Czarnota Finalistka

 

2014/2015

 

Dagmara Czarnota

I miejsce

w Polsce

Odznaka

„Złoty Kwant”

     

 

 Geografia

Nazwa konkursu Rok Imię i nazwisko Wynik

Wojewódzki konkurs przedmiotowy

z geografii

 

 

2011/2012

 

Jakub Świerta

 

udział

 

  Historia    

Nazwa konkursu Rok Imię i nazwisko Wynik
Konkurs  poświęconym wiedzy historycznej organizowanym przez wydawnictwo Bellona. 2013/2014

Oliwia Drąg

Wyróżnienie
,,Śladami Powstania Styczniowego” 2013/2014

Katarzyna Mierzwa

Wyróżnienie
,,Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego". 2013/2014 Natalia Sroka etap rejonowy- udział
Hubert Sikora etap rejonowy- udział
Kamil Kot etap rejonowy- udział

,, Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia”
 

2010/2011

Norbert Czarnota etap wojewódzki-
udział
Norbert Czarnota etap rejonowy- udział
Adrian Kupiec


"Drogi Polaków do niepodległości w latach 1795 - 1989"
- etap wojewódzki

2009/2010

Krzysztof Bielak

Udział

Norbert Czarnota

Udział


2010/2011

Norbert Czarnota Udział
Adrian Kupiec Udział
Marcin Żuraw Udział

"Drogi Polaków do niepodległości w latach 1795 - 1989"
- etap rejonowy

2010/2011

Norbert Czarnota Udział
Adrian Kupec Udział
Marcin Żuraw Udział
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Bitwie pod Grunwaldem

2009/2010

Krzysztof Bielak

Wyróżnienie

Wojewódzki konkurs przedmiotowy

z historii

2007/2008 Patryk Wrażeń Finalista
2009/2010 Katarzyna Drygaś Finalista
2010/2011 Katarzyna Drygaś Laureat
2011/2012 Agnieszka Drygaś Finalista
2012/2013 Agnieszka Drygas

Finalista

2015/2016 Kinga Borowiec

Finalista

Ogólnopolski Konkurs Historyczny EDI- Panda

 

2008/2009

Krzysztof Bielak  

V miejsce

Michał Kasperek 

VII miejsce

Konkurs "Losy Żołnierza Polskiego-Od Cedyni do Orszy"- etap wojewódzki

2009/2010

Krzysztof Bielak   Udział
Norbert Czarnota Udział

 

 ,, Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia” 

etap rejonowy 

 

2010/2011

Norbert Czarnota Laureat
Adrian Kupiec Udział

 

 

 Chemia
 

Nazwa konkursu

Rok

Imię i nazwisko

Wynik

I Powiatowy Konkurs Chemiczny dla Gimnazjalistów

2012/2013

Lilianie Bis II miejsce

 

Plastyka  

 

Nazwa konkursu

Rok

Imię i nazwisko

Wynik

Miejsko- Gminny konkurs plastyczny ,,Nasz Chopin"

2010/2011

Magdalena Drąg

Wyróżnienie

XII Wojewódzki Konkurs „Sacrum w literaturze i sztuce”
w kategorii plastycznej

2010/2011

Karolina Drąg

Wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tęcza”

 

2007/2008

Anna Maślach

Nagroda

Dawid Warchoł

Wyróżnienie

Krzysztof Kwieciński

Wyróżnienie

2009/2010

Michał Kasperek

II miejsce

 

Ogólnopolski  Konkurs  Plastyczny  „Trzymaj Formę”


2007/2008

Sylwia Dziura

Udział

Arkadiusz Serafin Udział
Przemysław Smoleń Udział

Wojewódzki  Konkurs Plastyczny    
„Bezpieczne wakacje 2008 ”

2008/2009

Jagoda Stasiak

Udział

 Wojewódzki  Konkurs Plastyczny  „Jak wyobrażasz sobie Pana Cogito i jego świat ”


2008/2009
Ilona Czarnecka

III miejsce

Lidia Janiec

Wyróżnienie

 

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży "Szanujmy Matkę Ziemię"


2008/2009
Norbert Czarnota Wyróżnienie
Weronika Wrażeń Wyróżnienie
Anna Sobala Wyróżnienie
2009/2010 Kinga Szewczyk Wyróżnienie

Inne  

Nazwa konkursu

Rok

Imię i nazwisko

Wynik

Powiatowym Konkursie na Najładniejszy Wieniec Adwentowy

 

 

2015/2016

Wiktoria Świeca

 

II miejsce

Gabriela Bieniek

Kinga Dziurda

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”- etap gminny

2013/2014

Dagmara Czarnota

II miejsce

Maria Dycha III miejsce
 2014/2015 Dagmara Czarnota II miejsce
Maria Dycha III miejsce

 

Origami

 

etap wojewódzki

 

 

2006/2007

Katarzyna Żak

I miejsce

Magdalena Bednara

II miejsce

Dominika Fiołna

II miejsce

Justyna Dołkowska

III miejsce

 

2007/2008

Justyna Król

I miejsce

2008/2009

Justyna Loryś

II miejsce

2009/2010

Justyna Loryś

I miejsce

2010/2011

Justyna Loryś

I miejsce

 Finał Wojewódzkich Szachów Szkolnych

 2006/2007

Aleksandra Drygaś

IV miejsce

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej

,,Sapere aude’’

2007/2008

Filip Wołoszyn

Finalista

VIII Miejsko-Gminny konkurs recytatorski

2010/2011

Katarzyna Drygaś

I miejsce

 

Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

 

2012/2013

Łukasz Szpyra

I miejsce w gminie Nisko

Patryk Cebulak III miejsce w powiecie niżańskim
Jakub Hubka

  

 

Opracowanie:

 nauczyciel informatyki Beata Śnieżek

 

(do 2013 r. wraz z uczniami: Aneta Dec, Izabela Wodzisz, Magda Nikolas, Iwona Bieleń, Izabela Lemke, Agnieszka Kawa, Dominika Janiec, Jan Kasperek)