Konkursy matematyczne

Odsłony: 3306

 

Konkursy matematyczne    

Nazwa konkursu

Rok

Imię i nazwisko

Wynik

Kangur matematyczny

konkurs międzynarodowy

 

2000/2001

Tomasz Olejarczyk

bardzo dobry

2001/2002

Aleksandra Drygaś

dobry

Tomasz Rabiński

 bardzo dobry

Dominika Fiołna

bardzo dobry

Maciej Piotrowski

dobry

Marta Olejarz

dobry

Karolina Czyż

dobry

Tomasz Olejarczyk

dobry

Marta Kośla

dobry

Maciej Czyż

dobry

Justyna Pieczątka

dobry

Dariusz Matejkowski

dobry

Damian Skrok

dobry

Aleksandra Drygaś

dobry

2002/2003

Tomasz Olejarczyk

wyróżnienie

Maciej Piotrowski

bardzo dobry

Tomasz Rabiński

wyróżnienie

2003/2004

Aleksandra Drygaś

bardzo dobry

Maciej Piotrowski

wyróżnienie

Ewelina Kolb-Sielecka

wyróżnienie

Katarzyna Wasąg

wyróżnienie

Filip Wołoszyn

wyróżnienie

Damian Kośla

wyróżnienie

Tomasz Olejarczyk

wyróżnienie

2004/2005

Aleksandra Drygaś

bardzo dobry

Katarzyna Laba

bardzo dobry

 

2005/2006

Łukasz Schiffer

wyróżnienie

Krzysztof Kwieciński

wyróżnienie

Bartłomiej Sikora

wyróżnienie

Pamela Borsuk

wyróżnienie

Daniel Zuziak

wyróżnienie

 

2006/2007

Monika Wałek

wyróżnienie

Daniel Zuziak

wyróżnienie

Kamil Zuziak

bardzo dobry

Marcelina Sikora

wyróżnienie

Marcin Sowa

wyróżnienie

Radosław Rząd

bardzo dobry

Aleksandra Drygaś

wyróżnienie

Pamela Borsuk 

wyróżnienie

Sylwia Nemeczek

wyróżnienie

 

2007/2008

Drygaś Katarzyna

wyróżnienie

Jastrzębska Dominika

wyróżnienie

Wałek Monika

wyróżnienie

Zuziak Kamil

Wyróżnienie

2008/2009

Agnieszka Drygaś

wyróżnienie

Jakub Seltenreich

wyróżnienie

2009/2010

Agnieszka Drygaś

wyróżnienie

Dagmara Czarnota

wyróżnienie

   
   
       

 

 

Kangurek matematyczny
 konkurs międzynarodowy

 

Piotr Stankiewicz

bardzo dobry

 

Wiktoria Fronc

bardzo dobry

2008/2009

Sebastian Bajek

wyróżnienie

 

Hubert Sikora

wyróżnienie

  Tomasz Drygaś

bardzo dobry

2009/2010 Wiktoria Fronc wyróżnienie
  Kinga Borowiec wyróżnienie

 

Konkursy matematyczne

Nazwa konkursu

Rok

Imię i nazwisko

Wynik

Miejsko- Gminny Konkurs Matematyczny
„Młody Matematyk”


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2002/2003

Łukasz Czech

I miejsce

Robert Tyra

I miejsce

Patryk Wrażeń

II miejsce

Filip Wołoszyn

II miejsce

Sabina Wieczerzak

II miejsce

Dominik Olak

II miejsce

Arkadiusz Kalawski

III miejsce

Justyna Marchut

III miejsce

Artur Kutyła

I miejsce

Adam Siembida

I miejsce

Malwina Wdowiak

III miejsce

Marcin Wnuk

III miejsce

2003/2004

Karolina Czyż

III miejsce

Maciej Piotrowski

III miejsce

Katarzyna Laba

II miejsce

Agnieszka Kawa

II miejsce

Ewelina Kołb-Sielecka

III miejsce

Katarzyna Wasąg

III miejsce

2004/2005

Bartłomiej Czyż

II miejsce

Krystian Maślanka

II miejsce

Michał Kisielewski

II miejsce

Daniel Zuziak

II miejsce

2006/2007

Jagoda Stasiak

II miejsce

Daniel Zuziak

II miejsce

Sylwia Ortylewska

III miejsce

Monika Wałek

III miejsce

2007/2008

Katarzyna Jarosz

I miejsce

Katarzyna Ambroziak

I miejsce

Monika Wałek

II miejsce

Sylwia Ortylewska

II miejsce

Jakub Seltenreich

I miejsce

Dawid Partyka

I miejsce

Agnieszka Drygaś

III miejsce

Agnieszka Borowiec

III miejsce

2008/2009

Sylwia Ortylewska

I miejsce

Monika Wałek

I miejsce

Agnieszka Drygaś

II miejsce

Agnieszka Borowiec

II miejsce

 

 

2009/2010

Dagmara Czarnota II miejsce
Sebastian Bajek II miejsce
Wiktoria Dubiel I miejsce
Dawid Partyka I miejsce

2010/2011

Dagmara Czarnota III miejsce
Sebastian Bajek III miejsce
   

 

Miejsko- Gminny Konkurs Matematyczny

2012/2013

Dawid Woźny I miejsce
Tomasz Drygaś II miejsce
Piotr Stankiewicz III miejsce
Weronika Maciąg III miejsce

2013/2014

Adrian Gumiela-kl.5

I miejsce

Dawid Woźny- kl.6

I miejsce

 

Konkurs matematyczny
ALFIK
Konkurs ogólnopolski

2006/2007

Daniel Zuziak

bardzo dobry

Agnieszka Drygaś

 dyplom 3 lokaty

2007/2008

Agnieszka Drygaś

 dyplom 3 lokaty

2008/2009

Agnieszka Drygaś

dobry