Konkursy polonistyczne- PSP5

Odsłony: 3736

 


Konkursy polonistyczne

 

Nazwa konkursu

Rok

Imię i nazwisko

Wynik

Konkurs przedmiotowy z j. polskiego

 

 

 

2010/2011

Kinga Bielak

etap wojewódzki udział

2011/2012

Dagmara Czarnota

etap wojewódzki
laureat

2012/2013

Kinga Borowiec

etap rejonowy
 udział

 2015/2016  Aleksandra Domańska

 etap wojewódzki
laureat

Wojewódzki Interdyscyplinarny Konkurs Humanistyczny

2006/2007

Jagoda Stasiak

finalistka

Katarzyna Drygaś

finalistka

Aleksandra Rząd

udział

Michał Kasperek

udział

2007/2008

Katarzyna Drygaś

udział

Katarzyna Widz

udział

2009/2010

Agnieszka Borowiec

laureat

Agnieszka Drygaś

laureat

Humanistyczny Konkurs ALFIK
konkurs ogólnopolski

2006/2007

 Natalia Jaroszewicz  

XI miejsce w Polsce

2010/2011

Kinga Borowiec

dyplom uznania za dobry wynik

Wiktoria Fronc

dyplom uznania za dobry wynik

Polonistyczny Konkurs PANDA

konkurs ogólnopolski

2006/2007

Iga Rzucidło

IX miejsce w Polsce

Michał Kasperek

VII miejsce w Polsce

 2007/2008

Agnieszka Borowiec

  VII miejsce  Polsce
wyróżnienie

Katarzyna Drygaś

VII  miejsce w Polsce
wyróżnienie

Natalia Jaroszewicz  

X miejsce w Polsce
wyróżnienie

2008/2009

Agnieszka Borowiec

VII  miejsce w Polsce
wyróżnienie

Agnieszka Drygaś

X miejsce w Polsce
wyróżnienie

 Polonistyczny Konkurs PINGWIN

konkurs ogólnopolski

2007/2008

Katarzyna Drygaś

IV miejsce w Polsce
laureat

Katarzyna Widz

VII  miejsce w Polsce
wyróżnienie

Natalia Jaroszewicz  

X miejsce w Polsce
wyróżnienie

 2008/2009

Katarzyna Dąbek

wyróżnienie

Wiktoria Dubiel

wyróżnienie

2009/2010

Patrycja Lenart

IX miejsce w Polsce

Ewelina Kosior

IX  miejsce w Polsce

Jan Kasperek

IX  miejsce w Polsce

2010/2011

Kinga Borowiec X miejsce w Polsce
2013/2014 Klaudia Filiks IV miejsce w Polsce

2014/2015

Aleksandra Domańska wyróżnienie
Klaudia Filiks

wyróżnienie
 

Konkurs Recytatorski

„Poeci i pisarze dzieciom”
etap rejonowy

 2004/2005

Aleksandra Drygaś

udział

2006/2007

Katarzyna Drygaś

udział

2007/2008

Agnieszka Drygaś

finalistka

Katarzyna Drygaś

udział

Agnieszka Borowiec

udział

2007/2008

Wiktoria Fronc

udział

Katarzyna Dąbek

udział

  

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rejonowy Konkurs Recytatorski
pt. „Literatura i dzieci”

2009/2010

Agnieszka Borowiec

wyróżnienie

 

Agnieszka Drygaś

udział

 

Paulina Sałek

udział

 

Kinga Bielak

udział

 

Karolina Galek

udział

 

Katarzyna Kowal

udział

  2010/2011

Wiktoria Król

wyróżnienie
  2011/2012

Tomasz Drygaś

wyróżnienie
  Rejonowy Konkurs Recytatorski
pt. „Literatura i dzieci- uśmiechnij się”
2010/2011

Wiktoria Król

wyróżnienie

 

Wojewódzki  Konkurs Literacki
„Bezpieczne wakacje 2008 ”
etap powiatowy

2008/2009

Krzysztof Szczepanik

wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Literacki
„Zachowaj Trzeźwy Umysł”

2006/2007

Weronika Wrażeń

nagroda

 

I Wojewódzki Konkurs
pn.,, Tomik literacki młodych autorów
o tematyce przyrodniczej”

2003/2004

Aleksandra Pracoń

VII miejsce w Polsce

 

Anita Dubiel

wyróżnienie

 

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

2002/2003

Jagoda Stasiak

I miejsce

 

Marta Lelit

I miejsce

 

Bartłomiej Czyż

II miejsce

 

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

"O złote Pióro Starosty" 

2013/2014

Patrycja Schiffer

III miejsce

 

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

dla kl. II i III

 „SÓWKA  MĄDRA  GŁÓWKA”

 

2000/2001

Filip Wołoszyn- kl.II

I miejsce

 

Natalia Stasiak- kl. III

I miejsce

 

Tomasz Hojda- kl. III

III miejsce

 

2001/2002

Bartłomiej Czyż- kl.II

I miejsce

 

Marta Lelit- kl.II

I miejsce

 

Katarzyna Laba- kl.III

III miejsce

 

2003/2004

Aneta Kamińska- kl.III

II miejsce

 

Anna Kotuła- kl.III       

II miejsce

 

2004/2005

Monika Wałek- kl.II

I miejsce

 

2005/2006

Dagmara Kotuła- kl.II

I miejsce

 

Natalia Jaroszewicz- kl.III

III miejsce

 

2006/2007

Katarzyna Kowal- kl.II

I miejsce

 

Kamil Rachwalski- kl.II

II miejsce

 

Magdalena Nikolas- kl.II

III miejsce

 

Dagmara Kotuła- kl.III

I miejsce

 

Agnieszka Borowiec-kl.III

II miejsce

 

Wiktoria Dubiel- kl.III

III miejsce

 

2007/2008

Sebastian Bajek- kl.II

I miejsce

 

Maria Dycha- kl.II

II miejsce

 

Katarzyna Kowal-kl.III

I miejsce

 

Magdalena Nikolas-kl.III

III miejsce

 

2008/2009

Wiktoria Fronc- kl.II

II miejsce

 

Sebastian Bajek- kl.III

III miejsce

 

Gminny Konkurs Ortograficzny

dla kl. II i III

 „SÓWKA  MĄDRA  GŁÓWKA”

 

 

Tomasz Drygaś- kl. II

III miejsce

 

2009/2010

Katarzyna Sowiak- kl. II

III miejsce

 

 

Wiktoria Fronc- kl.III

III miejsce

 

"Poznajemy historię Niska"
 Konkurs Miejsko-Gminny

 2007/2008

Agnieszka Drygaś

I miejsce

 

Katarzyna Widz

II miejsce

 

Agnieszka Borowiec

III miejsce

     

 

2011/2012 Dagmara Czarnota  

I miejsce

 

Zwyczaje i tradycje Ziemi niżańskiej

- etap gminny

Iwona Rzekęć
  Jakub Baran

 

Bartłomiej Rędzio
 

 

Miejsko Gminny Konkurs "Mati i Pati zwiedzają Nisko i okolice"

 

 

2012/2013

Weronika Toczek


II miejsce

  Wiktoria Zalewska
  Weronika Zagaja

 

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny OMNIBUS

2008/2009

Agnieszka Drygaś

IV miejsce w wojew.

 

Agnieszka Borowiec

IV miejsce w wojew.

 

Wiktoria Dubiel

IV miejsce w wojew.

 

Daria Dudek

IV miejsce w wojew.

 

Magda Wolak

IV miejsce w wojew.

 

 

2012/2013

Kinga Borowiec wynik bardzo dobry
 

2013/2014

Klaudia Filiks wynik bardzo dobry
  Julia Oleksak wynik bardzo dobry
  Aleksandra Domańska wynik bardzo dobry
  Patrycja Schiffer wynik bardzo dobry
  Tomasz Drygaś wynik dobry
  Dominika Kochańczyk wynik dobry