Konkurs plastyczny "ZieleNisko - miasto przyszłości"

Odsłony: 1240

 

            31 października 2019r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nisku odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego p.t. „ZieleNISKO – miasto przyszłości”, w którym uczestniczyli uczniowie z naszego miasta i gminy. Mieli za zadanie przedstawić swoją plastyczną wizję miasta przyszłości, gdzie natura  harmonijnie współistnieje
z rozwijającą się cywilizacją, technologią, architekturą. Celem konkursu było promowanie proekologicznego stylu życia, rozwijanie kreatywności oraz wyobraźni. Jury konkursowe pod przewodnictwem pana Michała Potaczały oceniło ponad siedemdziesiąt prac plastycznych. Pośród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

            W I kategorii, tj. klasy I-III szkoły podstawowej przyznano:
II miejsce – Zuzannie Żurawicz z kl. 3a - opiekun p. Ewa Ciepielowska
wyróżnienie – Annie Stefaniak z kl. 3b - opiekun p. Ewa Pasiak.

            W II kategorii, tj. klasy IV-VI szkoły podstawowej przyznano:
III miejsce – Natalii Siudak z kl. 4b - opiekun p. Ewa Bajek.

            Nagrodzonym gratulujemy sukcesu.

Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły biorącym udział w konkursie.

                                                                                         Ewa Bajek