Sukces naszych uczniów w konkursie plastycznym

Odsłony: 1133

 

   24 października 2019 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Nisku, odbyło się rozdanie nagród i podsumowanie powiatowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Bezpieczne Wakacje 2019”. Uczniowie naszej szkoły corocznie biorą w nim udział odnosząc sukcesy.

Tegorocznymi laureatami konkursu są:

- w grupie wiekowej 10-12 lat: Julia Litwin kl. 5b - III miejsce

- w grupie wiekowej 13-15 lat: Kamil Paleń kl. 7b - II miejsce

 Tematyka konkursu dotyczyła bezpiecznych i niebezpiecznych sytuacji, w których młodzi ludzie mogą się znaleźć podczas wakacyjnego wypoczynku. Celem było propagowanie zasad bezpiecznego zachowania w czasie zabaw na podwórku, w domu, w lesie, nad morzem, jeziorem, rzeką, podczas korzystania z INTERNETU. Na konkurs wpłynęło 85 prac ze szkół podstawowych powiatu niżańskiego. Uczniowie otrzymali nagrody z rąk
I Z-cy Komendanta Powiatowego Policji w Nisku nadkom. Jarosława Zycha oraz aspiranta sztabowego Bernarda Dula. Laureaci będą walczyć o nagrody w etapie wojewódzkim.

 

                                                                    Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły biorącym udział w konkursie.

                                                                                                    Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         opiekun: Ewa Bajek