Wystawy prac plastycznych

Odsłony: 3542

   W naszej szkole systematycznie organizowane są wystawy prac plastycznych uczniów pod opieką Ewy Bajek. Uczniowie mają możliwość zaprezentowania swojej, bardzo różnorodnej, twórczości. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wystaw w roku szkolnym 2015/2016 w zakładce WYSTAWY.

   W II semestrze bieżącego roku szkolnego uczniowie gimnazjum jak i szkoły podstawowej brali udział w wielu konkursach plastycznych i fotograficznych.  Wszystkim biorącym udział dziękujemy za zaangażowanie i wkład pracy.

Laureaci:

Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Poprawiam rzeczywistość”

- Natalia Szwedo kl. 2a gim - III miejsce

- Jakub Pikuła kl. 3a gim – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Bezpieczeństwo i rozwaga- tego od Ciebie się wymaga”  - etap miejsko-gminny   

- Maksymilian Zygmuntowicz kl.5a – nagroda

- Adrian Gumiela kl. 1a gim– nagroda