Sukcesy naszych uczennic

Odsłony: 2890
  • Aleksandra Domańska z klasy VIa została laureatką wojewódzkiego konkursu z j.polskiego dla uczniów szkół podstawowych organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.
  • Laura Sowińska z klasy VIa została finalistką wojewódzkiego konkursu z j.angielskiego dla uczniów szkół podstawowych organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.
  • Nikoletta Bis z klasy IIIa została finalistką wojewódzkiego konkursu z j.francuskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.
  • Kinga Borowiec z klasy IIIb została finalistką wojewódzkiego konkursu historycznego dla uczniów szkół gimnazjalnych organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Wyniki konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2015/2016 na stronie Kuratorium

  • Julia Pietrzyk z klasy VI b zdobyła II nagrodę w kategorii praca plastyczna (Plakat i Rysunek) nt. „Wybitni bohaterowie w moim regionie na przestrzeni 1050 lat i ich znaczenie dla dziejów państwa i narodu polskiego” w Ogólnopolskim III Konkursie Historycznym. Polska - Nasza Niepodległa. 1050 lat od Chrztu Polski – 1050 lat Dziejów Narodu i Państwa Polskiego.

           Julia 8 kwietnia uczestniczyła w Gali Finałowej konkursu w Białymstoku (więcej>>)

           Informacje w Sztafecie

 Gratulacje!