POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE RĘCZNEJ

Odsłony: 1278

   

   W dniu 12 grudnia  2019 roku w hali Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 2 w Nisku odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej chłopców.  W zawodach brała udział, jako zwycięzca zawodów gminnych, reprezentacja chłopców z Publicznej Szkoły Podstawowe nr 5  w Nisku. Nasi chłopcy spisali się bardzo dobrze i po bardzo ciekawych i emocjonujących meczach zdobyli I miejsce w powiecie niżańskim. W meczach decydujących o zwycięstwie w turnieju nasza  drużyna wgrała z reprezentacją Szkoły Podstawowej w Ulanowie 12-4 oraz ze Szkołą Podstawową w Bielinach 11-6. Zwycięstwo odniesione w tych zawodach dało nam awans do następnego etapu – zawodów rejonowych.  Reprezentację PSP nr 5 Nisko tworzą:

Szymon Strojewski, Łyszczarz Jakub, Borowiec Mateusz, Maziarz Patryk , Lewkowicz Maksymilian, Kotuła Kacper, Sudoł Dominik, Ossoliński Oliwier, Drzystek Maksymilian, Hertman Jakub, Domański Jakub, Andres Oskar, Rojek Tomasz, Szarek Franciszek, Zawół Dawid.

Opiekun: Piotr Warchoł