Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Odsłony: 213

 

Zakończenie roku szkolnego klas 8 i 3 gimnazjum

Żegnaj szkoło!

„Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy…….”

Te słowa poetki towarzyszyły nam w tym roku szkolnym podczas pożegnania uczniów klas trzecich gimnazjum i klas ósmych szkoły podstawowej.  Było uroczyście! Najpierw uczniowie zaprezentowali się w montażu słowno-muzycznym. Były głębokie przemyślenia na temat przemijania, ulotności chwil, trudnych  życiowych wyborów. Ze sceny słychać było piękne wiersze oraz refleksyjne piosenki. Apel na zakończenie nauki w szkole zamienił się w uroczysty koncert, a to za sprawą naszej zdolnej młodzieży. To wyjątkowy rocznik, który obfitował w niezwykłe talenty artystyczne. Dzięki rodzicom głośno i donośnie wybrzmiały  podziękowania dla nauczycieli, dyrekcji.

Najbardziej wyróżniający się uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami, książkami, upominkami… Były pochwały za wyniki na  egzaminie, gratulacje za sukcesy w konkursach  sportowych  i artystycznych, podziękowania za pracę na rzecz szkoły i środowiska. Absolwenci podarowali dyrekcji na pamiątkę tablo.

Małgorzata Marchut

Zakończenie roku szkolnego klas 5-7