Było pięknie!

Odsłony: 213

 

   8 czerwca 2019 r.  w naszej szkole odbył się komers. Ten wyjątkowy bal rozpoczął uroczysty polonez w wykonaniu uczniów klas III gimnazjum i klas VIII szkoły podstawowej. Na widowni nie zabrakło rodziców, nauczycieli, rodzeństwa i kolegów.  Na ten jeden wieczór szkolny korytarz zamienił się w salę balową. W wyjątkowej scenerii, wśród dumnych rodziców i wzruszonych nauczycieli : „ Szły pary po parach hucznie i wesoło”.

 Uczniowie przygotowali również artystyczną niespodziankę. Były oklaski, radość, poczucie dumy, a w niejednym oku zakręciła się łza, łza wzruszenia. Wyglądali pięknie! Za chwilę świadectwa, nowe szkoły, nowi nauczyciele. Życie będzie stawiało przed nimi nowe wyzwania. Za tę chwilę wzruszeń dziękujemy, a w przyszłości życzymy powodzenia.

Małgorzata Marchut