V Powiatowy Konkurs Fizyczny

Odsłony: 195

Kolejnym dużym sukcesem naszych uczniów zakończyła się V edycja Powiatowego Konkursu Fizycznego dla gimnazjalistów i ósmoklasistów, organizowanego przez Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku 27 maja 2019 r. Wzięli w nim udział uczniowie klasy III A gimnazjum: Aleksandra Domańska, Adrian Kosior, Szymon Kosz, Magdalena Mierzwa, Julia Pietrzyk i Szymon Śledziński. Przy bardzo dużej konkurencji wśród gimnazjalistów z całego powiatu niżańskiego dwie uczennice naszego gimnazjum zajęły czołowe miejsca, uzyskując Tytuł Laureata: I miejsce - Julia Pietrzyk, II miejsce - Aleksandra Domańska. Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się 3 czerwca 2019 roku. Dyplomy i nagrody rzeczowe, zostały wręczone przez wicestarostę Powiatu Niżańskiego Adama Macha oraz dyrektora RCEZ w Nisku pana Wacława Piędla. Uczniów do konkursu przygotowała mgr Anna Dybka.

Wszystkim uczniom, biorącym udział w konkursie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                              Aleksandra Domańska