Awans do barażu wojewódzkiego

Odsłony: 265
 
 Dnia 29 marca 2019 roku w Radomyślu Wielkim odbyły się Półfinały Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach wzięły udział drużyny z czterech szkół: Gimnazjum Skopanie, Gimnazjum Radomyśl Wielki, SP Raniżów oraz PSP nr 5  Nisko. Nasze dziewczyny rozegrały bardzo dobrze swoje mecze.Niestety w pierwszym bardzo emocjonującym spotkaniu przegrały z dziewczętami  z Radomyśla Wielkiego. Drugi mecz to znakomita od początku do końca gra naszych dziewczyn i pewne zwycięstwo nad SP Raniżów, tym samym dziewczyny zapewniły sobie awans do barażu wojewódzkiego gdzie będą walczyć o wejście do finału jako czwarta drużyna.
Wyniki naszych spotkań: 
Nisko - Radomyśl Wielki 8:9 
Nisko - Raniżów 12 :5 
Nisko - Skopanie (wygrany mecz podczas Igrzysk Rejonowych)
 
Skład drużyny: Lewkowicz Amelia,Dąbek Agnieszka, Schiffer Nadia, Siek Natalia, Wilk Kornelia, Hacia Iga, Piróg Wiktoria, Kaput Wiktoria, Sowińska Laura, Tereszko Natalia, Tonderys Nikola, Kochańczyk Dominika, Zwierzyńska Joanna, Kowal Natalia, Siustrzyk Julia i Marciniec Anna.
Opiekun: Bożena Chylińska 
Życzymy powodzenia i liczymy na awans do finału!