Awans do półfinału wojewódzkiego dziewcząt

Odsłony: 309

Dnia 13.03.2019r. w Rudniku nad Sanem odbyły się Igrzyska Młodzieżowe w szkolnej piłce ręcznej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny: Gimnazjum Pysznica, Gimnazjum Skopanie, PSP nr 3 Tarnobrzeg i PSP nr 5 Nisko. Nasza drużyna spisała się bardzo dobrze zajmując I miejsce. W związku z tym awansowała do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 22.03.2019r. w Radomyślu Wielkim. Miejsce II zajęły dziewczęta ze Skopania, III z Pysznicy a miejsce IV PSP nr 3 Tarnobrzeg

Dziewczęta w składzie:

Lewkowicz Amelia, Schiffer Nadia, Siek Natalia, Wilk Kornelia, Hacia Iga, Piróg Wiktoria, Kaput Wiktoria, Sowińska Laura, Tereszko Natalia, Tonderys Nikola, Kochańczyk Dominika, Zwierzyńska Joanna, Kowal Natalia, Siustrzyk Julia i Marciniec Anna.

                                                                                                     Opiekun: Bożena Chylińska