Awans do Półfinału wojewódzkiego w piłce ręcznej chłopców

Odsłony: 322

 

    W dniu 30 stycznia 2019 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 w Nisku odbyły się rejonowe Igrzyska Dzieci w mini piłce ręcznej chłopców. Do zawodów przystąpili mistrzowie trzech powiatów: tarnobrzeskiego, stalowowolskiego oraz niżańskiego. Powiat niżański reprezentowała drużyna chłopców z Publicznej Szkoły Podstawowe nr 5 w Nisku. Nasza drużyna spisała się bardzo dobrze i po wspaniałej walce zajęła drugie miejsce w zawodach. W pierwszym meczu nasi chłopcy przegrali z reprezentacją Szkoły Podstawowej nr 12 w Stalowej Woli 10-13, następnie po bardzo emocjonującym meczu  wygrali z drużyną Szkoły Podstawowej w Skopaniu 4-3.  Zajęcie drugiego miejsca w zawodach rejonowych dało nam awans do półfinału wojewódzkiego. Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie:

Filiks Bartłomiej, Hara Szymon, Maziarz Patryk, Radziewicz Sebastian, Sikora Bartłomiej, Sokołowski Oliwier, Story Fabian, Strojewski Szymon,  Wojdyło Bartosz, Walicha Jakub, Wnuk Hubert, Winiarczyk Jakub, Szafranek Jakub.

Opiekun: Piotr Warchoł, Bożena Chylińska