Międzyklasowy Konkurs Plastyczny na ,,Kartkę Bożonarodzeniową”

W naszej szkole został zorganizowany Międzyklasowy Konkurs Plastyczny na ,,Kartkę Bożonarodzeniową”. Organizatorem był ksiądz Waldemar Bieńko. Celem konkursu było popularyzowanie i pogłębienie wiedzy na temat tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, rozwijanie wyobraźni oraz umiejętności wypowiedzi artystycznej, a także umożliwienie uczniom zaprezentowania swojego talentu.

Dodatkową motywacją do wykonania najpiękniejszej kartki było pragnienie każdego uczestnika konkursu by to jego kartka została wysłana wraz z życzeniami świątecznymi od całego grona pedagogicznego oraz uczniów do Watykanu do Ojca Świętego Franciszka.
Zainteresowanie konkursem było ogromne, wzięło udział 42 uczniów z klas 1-3.
12 grudnia Komisja Konkursowa ogłosiła następujące wyniki:

I miejsce – Maciej Sądej z kl. 1b i to jego kartka zawędruje do rąk papieża Franciszka
II miejsce- Kinga Burdzy – kl.2a
III miejsce –Weronika Kutyła – kl.1b
Wyróżnienia:
Dominika Gorzkowska – kl.1b
Grzegorz Łój – kl.2a
Kacper Partyka – kl.2a
Dawid Mróz – kl.2a
Ola Radomska – kl.3a
Wszystkim dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy.