I miejsce naszych szóstoklasistów

Odsłony: 415
   12.12.2018 roku odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w mini piłce ręcznej. Swoją obecnością zaszczyciły nas następujące drużyny dziewcząt: PSP nr 1 w Nisku, PSP nr 3 w Nisku, PSP w Ulanowie oraz PSP nr 5 w Nisku. Nasze dziewczęta rozegrały trzy mecze odnosząc potrójne zwycięstwo i tym samym awansowały na szczebel Rejonowy. Jeżeli chodzi o chłopców przybyły do nas następujące drużyny: PSP nr 1 Nisko, PSP nr 3 Nisko, PSP Bieliny, PSP Hucisko, SP Bystre i gospodarze PSP nr 5 Nisko. Chłopcy z naszej szkoły również spisali się świetnie i wygrali swoje wszystkie pojedynki i awansowali na szczebel Rejonowy.
 
Skład dziewcząt:
Ferhani Meriem, Fila Oliwia, Igras Aleksandra, Łyszczasz Natalia, Partyka Antonina, Potocka Nikola, Stefańska Kamila, Śnios Zuzanna, Zając Paulina, Zanghi Viviana.
 
opiekun zespołu Kijak Beata
 
Skład chłopców:
Filiks Bartłomiej, Hara Szymon, Maziarz Patryk, Radzewicz Sebastian, Sikora Bartłomiej, Sokołowki Oliwier, Story Fabian, Strojewski Szymon,Troczyński Michał, Walicha Jakub, Winiarczyk Jakub, Wnuk Hubert, Wojdyło Bartosz.
Opiekun zespołu Piotr Warchoł