Kolejny sukces Patrycji

Odsłony: 636

     Uczennica naszej szkoły Patrycja Brzyska z kl.3A gimnazjum otrzymała nagrodę główną za zajęcie I miejsca w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Literackim "Wiosenne Zmagania Artystyczne 2018" pod hasłem „Jubileusz 100-lecia Niepodległej”, pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Sokołów Małopolski Andrzeja Ożoga i Kuratora Oświaty. Wykonała pracę w kategorii plastycznej - „Jeden ze stulecia” – portret wybranej postaci związanej z historią Polski (1918 – 2018). Jej praca twórcza przedstawiała piękny portret Józefa Piłsudskiego. Rozdanie nagród odbędzie się 22 maja 2018 roku w Trzebusce.

                                                                              Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy twórczej!

                                                                                                                                                                     Ewa Bajek