Pierwsze miejsce w przeglądzie Małych Form Teatralnych

Odsłony: 729

   

   Dnia 26 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Rudniku nad Sanem odbyły się powiatowe eliminacje do IX Wojewódzkiego Przeglądu Małych Form Teatralnych "Porozmawiajmy o uzależnieniach". Do udziału w przeglądzie zaproszono uczniów klas siódmych, gimnazjalnych oraz szkół średnich z całego powiatu niżańskiego. Ostatecznie to cztery zespoły wystąpiły na deskach rudnickiej sali kinowej. Za przygotowanie uczniów naszej szkoły odpowiadały: p. Barbara Mierzwa i p. Katarzyna Madej.  Uczniowie klasy III "a" naszego gimnazjum (Patrycja Brzyska, Maja Ogonowska, Zuzanna Furgała, Michał Rojek i Marlena Szabat), którzy zaprezentowali spektakl pt.: "Oszukać przeznaczenie" zdobyli pierwsze miejsce zdobywając tym samym tytuł laureata przeglądu.

Serdecznie gratulujemy!