Sukces Julii i Maximiliana połączony ze świąteczną aukcją charytatywną

Odsłony: 589

           Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VI Powiatowym Konkursie na najpiękniejszą pisankę lub stroik wielkanocny - 2018. W konkursie brało udział 40 szkół z powiatów niżańskiego i stalowowolskiego. Maximilian Sokołowski uczeń klasy II b gimnazjum otrzymał II miejsce za piękny stroik wielkanocny. Julia Oleksak, również uczennica klasy II b gimnazjum, została wyróżniona za ciekawą, precyzyjnie wykonaną pisankę. We wtorek, 27 marca 2018 r. Julia i Maximilian odebrali nagrody w auli ZSP Nr 2 im T. Kościuszki w Stalowej Woli. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród połączono z licytacją prac konkursowych przekazanych na świąteczną aukcję charytatywną - pomocy dla potrzebujących. Na aukcji licytowane były też piękne pisanki naszych uczennic z klas szóstych - Emilii Pietrzyk i Kasi Zalewskiej oraz uczniów klas II gimnazjum - Alicji Zagórskiej i Norberta Machowskiego. 

                Gratulujemy sukcesu nagrodzonym i dziękujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w tak szczytny cel.    

opiekun - Ewa Bajek

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.