Pierwszy dzień wiosny w klasie II A

Odsłony: 618

  

    Już po raz drugi klasa II A gimnazjum w sposób szczególny witała nadejście wiosny. W tym roku uczniowie uczestniczyli w warsztatach kreatywnego tworzenia ozdób wielkanocnych. Zajęcia odbyły się w szkole 21 marca. Podczas zajęć wszyscy aktywnie włączyli się w działania i zmierzyli się ze swoimi zdolnościami artystycznymi. Warto podkreślić, że uczniowie próbowali wykonywać ozdoby samodzielnie pod czujnym okiem pani Elżbiety Sowińskiej, która prowadziła warsztaty i chętnie dzieliła się swoimi pomysłami na ozdoby wielkanocne oraz umiejętnościami wykonywania ich, a równocześnie uświadomiła młodzieży, że przyroda daje bardzo dużo możliwości pozyskiwania materiałów. Takie zajęcia uczą między innymi wykorzystywania różnego rodzaju materiałów, oraz kreatywnego myślenia jak coś stworzyć praktycznie z niczego. Warsztaty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i były wspaniałą okazją do wspólnego kreatywnego spędzania czasu w gronie koleżanek i kolegów.

                                                                                                          Ola Zaguła