Wyróżnienie dla Patrycji Brzyskiej

Odsłony: 919

     1 grudnia to Światowy Dzień Walki z AIDS. Pomimo ogromnego postępu w wiedzy medycznej AIDS jest wciąż chorobą nieuleczalną. W związku z tym bardzo ważna jest profilaktyka. Od kilkunastu lat Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Rzeszowie organizuje konkurs plastyczny poświęcony tej tematyce. W tym roku również uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Porozmawiajmy o AIDS” pod patronatem Wojewody  i Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Przez eliminacje przeszło 290 prac z 85 szkół podkarpackich. Komisja przyznała 8 nagród oraz 17 wyróżnień. Pośród wyróżnionych jest praca naszej uczennicy z klasy 3a gimnazjum - Patrycji Brzyskiej.

    Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 8 grudnia 2017 r. o godz.11:00 w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej. Gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia z rozdania nagród w konkursie Porozmawiajmy o AIDS (Rzeszów)

                                                                                                                                                      Opiekun: Ewa Bajek

Link do strony WSSE w Rzeszowie:

https://wsse.rzeszow.pl/aktualnosci/uroczyste-rozdanie-nagrod-laureatom-konkursu-plastycznego-porozmawiajmy-o-aids

https://wsse.rzeszow.pl/aktualnosci

https://wsse.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2017/09/Wykaz-osob-nagrodzonych-w-XIII-edycji-konkursu.pdf