AKCJE CHARYTATYWNE

Odsłony: 794

 Nasza szkoła włączyła się w akcję "Szlachetna Paczka". Została wybrana rodzina z okolic Niska. Pani Anna wraz z mężem wychowują troje dzieci: Kasię (10 lat), Martę (8lat) i Krzysia (2l). Szczegółowe informacje znajdują się na e-dzienniku.

 Zbiórka pieniędzy na młodą mieszkankę Stalowej Woli - Wiktorię Widak, która została bardzo ciężko ranna przez nożownika w galerii Vivo. Wiktoria przy pomocy ratowników, lekarzy oraz dzięki modlitwom, wygrała walkę o życie. Teraz zaczęła się cięższa walka- o odzyskanie zdrowia, gdyż w wyniku ataku dziewczyna ma uszkodzony rdzeń kręgowy i czeka ją długotrwała, specjalistyczna rehabilitacja (więcej>>).

SU zachęca do wsparcia zbiórki na rzecz Wiktorii, młodej, energicznej, uśmiechniętej osoby, której zabójca z Vivo oprócz zdrowia, chciał odebrać szczęście przyszłości. Akcja trwa do piątku! 

 Celem przedsięwzięcia jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzeniu programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu, bądź tworzenia miejsc możliwie podobnych do domu rodzinnego oraz programów, które pomogą tym dzieciom spokojnie dorastać. 

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję! Monety prosimy zbierać w klasach z wychowawcą, a później przekazać je Samorządowi Uczniowskiemu, który przewodzi zbiórką. Dla klasy, która uzbiera największą sumę, Samorząd przygotował nagrodę w postaci cukierków lub dwóch dni bez pytania!!
Góra Grosza organizowana jest od 27 listopada 2017r. do 2 stycznia 2018r.