Kolejne sukcesy Angeliki

Odsłony: 1614

Andżelika Guściora jest to uczennicą klasy 5a. Ostatnie jej sukcesy to:

 - Uczestnictwo w programie „Mali Giganci”, gdzie była przydzielona do drużyny Omeny Mensah. Zaśpiewała tam dwie piosenki „Niebo to my” i „Read all about it”.

  

- Znalezienie się wśród 33 osób, spośród 200 zgłoszonych, zakwalifikowanych do półfinału Ogólnopolskiego Festiwalu „Zaczarowanej Piosenki” im. Marka Grechuty. konkurs organizowany przez Fundację Anny Dymnej „Mimo wszystko” Koncert półfinałowy, wspierany przez TVP2 oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, odbył się 6 maja w przepięknej scenerii Amfiteatru Łazienek Królewskich w Warszawie, a zmagania konkursowe oceniało jury w którym zasiadali: Natalia Rybicka, Agnieszka Wilczyńska, Magdalena Waligórska-Lisiecka, Katarzyna Żak i Paweł Małaszyński, a przewodniczył mu Adam Nowak. Andżelika wykonała „Modlitwę” autorstwa Bałuta Okudżawy

- Wyróżnienie  za piosenkę Violetty Villas ,,List do matki", w V edycji Miejsko-Gminnego Konkursu Piosenki Dziecięcej "TOBIE MAMO, TOBIE TATO" pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Nisko. (24 maja 2017 r. w Niżańskim Centrum Kultury "Sokół" w Nisku oddział w Nowosielcu). W konkursie wzięło udział 59 wokalistów, którzy zaprezentowali się w 45 utworach jako soliści bądź zespoły wokalne. Jury w składzie: p. Ewa Siembida, p. Bartosz Kanach i p. Dariusz Banaś