Wystawa prac- projekt edukacyjny

Odsłony: 779

   

   W maju 2017r. uczennice klasy IIb gimnazjum Julia Stefańska, Kinga Tabor,  Sandra Szeliga i Sandra Ziętkowska pod opieką p. Ewy Bajek zorganizowały wystawę prac w ramach projektu edukacyjnego - Twórczość inspirowana sztuką współczesną. Przybliżyła ona uczniom niektóre z kierunków w sztuce współczesnej takie jak: surrealizm, fowizm, hiperrealizm, abstrakcjonizm, kubizm. W ramach wystawy eksponowano także prace indywidualne uczennic Julii Stefańskiej, Kingi Tabor, Sandry Ziętkowskiej oraz ucznia Michała Szcząchóra.

         23 maja 2017 r. przed wywiadówką prace z zaciekawieniem oglądali rodzice uczniów naszej szkoły. Wystawa prac udostępniona została oglądającym od
22 maja do 2 czerwca 2017 r.    

Wszystkim, których prace znalazły sie na ekspozycji gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy twórczej.