Sukces na Mistrzostwach Pierwszej Pomocy

Odsłony: 731

    Dnia 9 maja 2017r. w Rzeszowie odbyły się VI Mistrzostwa Pierwszej Pomocy. Zorganizowane zostały przy pomocy Młodzieżowej Akademii Bezpieczeństwa, której to wolontariusze wcześniej prowadzili warsztaty w naszym gimnazjum. Opiekunem naszych gimnazjalistów była p. Grażyna Tabor nauczyciel EDB.Naszą szkolę reprezentowali: Kinga Dziurda kl.3a, Patrycja Wilk kl.3a, Joanna Lenart kl.3a oraz Dawid Woźny kl.3b. Kierownikiem grupy była Kinga Dziurda. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych nasi gimnazjaliści poradzili sobie świetnie zdobywając 3 miejsce. Ich współpraca między sobą i wymiana informacji była bardzo ważna. Mieli oni okazję zdobyć doświadczenie i pomóc ludziom w różnych sytuacjach. Pomimo stresu i trudności na początku nie poddali się i odnieśli wspaniały sukces. Mimo młodego wieku potrafią uratować komuś życie. Gratulujemy.    (więcej>>)