Ogłoszenia

Odsłony: 30
 Regulamin Konkursu „Młody elektryk” dla uczniów gimnazjum (więcej>>).

 W dniach 14 i 15 lutego w hali sportowej Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej. Powiat niżański reprezentowały drużyny chłopców i dziewcząt z naszej szkoły, jako zwycięzcy zawodów powiatowych. Obie nasze drużyny spisały się bardzo dobrze i uzyskały awans do dalszego etapu rozgrywek, tj. półfinału wojewódzkiego. 

Dziewczęta wygrały wszystkie swoje mecze i zajęły I miejsce, chłopcy zaś zajęli II miejsce (więcej>>)

 
 Powiatowa gimnazjada w piłkę ręczną dziewcząt i chłopców odbyła się  w RCEZ Nisko 09.02.2017. Dziewczęta zdobyły I miejsce, zaś chłopcy IV miejsce (więcej>>)
 
 Informacje na temat reformy oświaty znajdują się w zakładce Oświata