Ogłoszenie- rekrutacja do przedszkola

Odsłony: 176

Na podstawie art.31 ustawy Prawo Oświatowe z dnia 14 grudnia 2016r., uprzejmie informuję, że rodzice dzieci, które nie zostały przyjęte podczas rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 do Przedszkola  nr 1 w Nisku, Przedszkola nr 2 w Nisku  oraz Przedszkola nr 3 w Nisku mają możliwość złożenia wniosków wraz z załącznikami do komisji rekrutacyjnej działającej w Przedszkolu nr 3 w Nisku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Nisku do dnia 10 czerwca 2021 r. do godz. 16:00

Oryginały dokumentów należy wrzucić do skrzynki korespondencyjnej, która znajduje się przy głównym wejściu do szkoły lub podpisane, zeskanowane przesłać na adres e-mail szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dyrektor

Danuta Gorczyca