REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO PRZEDSZKOLA NR 3

Odsłony: 199

W Przedszkolu nr 3 powstanie nowy oddział przedszkolny. Zainteresowani rodzice złożą wniosek o przyjęcie do Przedszkola nr 3 w roku szkolnym 2021/2022 oraz dokumenty potwierdzające spełnianie kryteriów rekrutacyjnych (wniosek dostępny na stronie szkoły www.zs2.nisko.pl w zakładce „Dokumenty do pobrania”).

Termin składania dokumentów od 17 maja 2021r. do 25 maja 2021r. do godz. 16.00.

Oryginały dokumentów należy wrzucić do skrzynki korespondencyjnej, która znajduje się przy głównym wejściu do szkoły lub podpisane, zeskanowane przesłać na adres e-mail szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rodzice, których dzieci nie zostały przyjęte do przedszkola w pierwszym terminie rekrutacji, mogą ponownie złożyć wniosek wraz z dokumentacją.

 Dyrektor

Harmonogram dotyczący postępowania uzupełniającego do przedszkola (Zarządzeniu Burmistrza z dnia 18 stycznia 2021r.)